ورساچه

وب سایت: www.versacehome.com

تاریخچه این برند مشهور جهانی به سال 1978 میلادی باز می گردد که توسط آقای جیانی ورساچه، یکی از با استعدادترین طراحان قرن بیستم بنیانگذاری گردیده است. امروزه برند ورساچه به عنوان یک مرجع مد و مدل ایتالیایی در جهان شناخته شده است.

هم اکنون پهنه محصولات لوکس ورساچه در جهان بسیار گسترده شده و طراحی، تولید و توزیع پوشاک، عطر، جواهرات، محصولات نازک کاری ساختمان، انواع لوازم زینتی شخصی و مبلمان و اشیاء زینتی منزل تنها بخشی از گستره فعالیت این برند جهانی است.

این گروه بیشتـر محصـولات خـود را از طریق 110 فروشگاه انحصاری و مستقل و 123 فروشگاه مجاز و متخصص در شهرهای مهم جهان توزیع می کند. از سال 1992 میلادی هر مجموعه برند در حال ارایه سبک های جدید با علامت ویژه گروه مانند مدوسا و کلید شکسته یونانی که امروزه به نماد گروه تبدیل شده است می باشد.
گالری تصاویر...


شاتاداکس

وب سایت: www.chateau-dax.it

این برند طی تاریخ 60 ساله اش با گستردگی محصولات در شاخه های مبلمان و دکوراسیون، نشیمن، غذا خوری، اتاق خواب و آشپزخانه با تولید 8000 نشیمن توسط 11 کارخانه تحت مالکیت خود با مساحت 120000 متر مربع توانسته به برندی جهانی، توانا و استثنایی تبدیل شود.

محصولات تماما ایتالیایی شاتاداکس با حدود 300 فرمت در طرح های متنوع پارچه ای، نیمه پارچه ای، چرم طبیعی و مصنوعی در کنار 45 طرح متنوع آشپزخانه، دستیابی مشتری هایی با بودجه متوسط به کیفیت های بالاتر را میسر نموده و موجب کسب رضایت آنها با پوشش انوع سلیقه ها گردیده است.

شاتاداکس که به تازگی پا به عرصه طراحی و اجرای پروژه های بزرگ مانند هتل ها در بازارهای داخلی و خارجی گذاشته است، با ارایه قیـمت های رقابتی خود و با طرح استراتژی راهبردی مناسب، انعطاف پذیری و توانایی ویژه ای در تنظیم پروژه ها با نیازسنجی مشتری بدست آورده و موجب فراهم آمدن بستری مناسب برای ارایه خدمات گردیده است.


گالری تصاویر...


پیر کاردین

وب سایت: www.pierrecardin-forme.com

"آثار من هنریست، اما هنری کاربردی"

این پاسخ پیر کاردین به کسانی بود که آثار وی را هنری فانتزی می خواندند و از دهه هفتاد میلادی تا کنون همین اندیشه ارزشمند همواره در محصولات منحصر به فرد او خودنمایی کرده است.

این طراح موفق و مشهور فرانسوی، از ابتدای ورود به عرصه مبلمان و دکوراسیون همواره از اصالت ایتالیایی اش الهام گرفته و امروزه با مجزا کردن محصولات عمومی و ویژه در برند خود و به اختصار در صنعت مبلمان در شاخه های "Sculptures Utilitaires" که شامل آثار بسیار خاص ایتـالیـایی در سبک مدرن و تیـراژ محدود و همچنین تولید محصولات عمومی تر در ترکیه تلاش نموده تا به بخش گسترده تری از بازار این صنعت دست پیدا کند.


گالری تصاویر...


کنزو

وب سایت: www.kenzo.com

با آغاز سال 2008 میلادی کنزو به صورت رسمی ارایه چهره منحصر به فرد خود را در هنر دکوراسیون داخلی به جهان آغاز نمود و از ابتدا به روشنی تلاش برای سفر در اعماق اقیانوس تخیل در طراحی خوش خط و خال امروزی با الهام گیری های زیبا و جستجوی همیشگی برای حجم ها، مواد و ترکیب رنگ های جدید در بازتاب مجموعه محصولات آن قابل لمس بوده است.

غنای اصلی کنزو در خلاقیت ظریف طراحی با استفاده هوشمندانه از خطوط منحنی و راست می باشد که حاصل آن در نظر بیننده محصولی با هر دو ویژگی تاثیر گذاری و الهام بخشی است.


گالری تصاویر...


بلومارین

وب سایت: www.blumarinehome.com

بلومارین در سال 1977 میلادی توسط آنا مولیناری و تارابینی بنیانگذاری گردید و نام این برند نیز برگرفته از علاقه شدید این زوج جوان به دریا و رنگ آبی آن بوده است.

اولین خودنمایی بلومارین که مسیر توسعه را برای این برند محبوب هموار نمود به سال 1980 در میلان و در شاخه مد و لباس باز می گردد که در آن موفق به کسب عنوان طراح سال گردید و در سال های پس از آن موفق به ارایه لیسانس تولید، در شاخه های دیگر همچون دکوراسیون و مبلمان به تولیدکنندگان برتر شد. محصولات مبلمان این برند که مجموعه نیکان نمایندگی انحصاری آن را داراست در ایتالیا طراحی و تولید می گردد.

هر چند که شهرت این برند جهانی است، اما محبوبیت آن در آسیا و آسیای میانه از بسیاری از رقبای خود پیشی گرفته که این مهم به تمرکز بیشتر فروشگاه های انحصاری بلومارین در مناطق یاد شده منجر گردیده است.


گالری تصاویر...


لامورینا

وب سایت: www.lamurrina.com

حاصل برخورد هنر زیبای شرقی با تکنولوژی و تخصص غرب را در بسیاری از محصولات لامورینا (مورانو) می توان یافت.

این شرکت توانمند با اتکا به تجربه پنجاه ساله اش در طراحی انواع لوستر و روشنایی تلاش موفقی در تلفیق ظریف سنت و نوآوری داشته که یکی از مهمترین معیارهای کسب شهرت جهانی درخور خریداران کالاهای لوکس را برای این برند ایتالیایی در ونیز به ارمغان آورده است.

آنچه که در مورد بسیاری از محصولات لامورینا درخور بیان است، عدم توانایی سایر تولیـدکننـدگان به ویـژه کـارخـانه هـای چـیـنـی در نسخه برداری از طرح های به ثبت رسیده آن به دلیل تکنولوژی پیچیده بکار رفته در آنها است.


گالری تصاویر...


موزه موبیلیا

وب سایت: www.muzemobilya.com.tr

هنر سنتی خراطی و پیکره تراشی با دست توانمند هنرمندان را باید در محصولات زیبای موز موبیلیا به تماشا نشست.

این شرکت معتبر که در رزومه چهل ساله خود پروژه های بسیار بزرگی را در اقسانقاط جهان طراحی و اجرا نموده است اسرار شگفت آوری به استفاده از هنر خراطان چیره دست در محصولات خود داشته و همین سیاست به همراه تمرکز بدون چون و چرا بر کیفیت، موجب قرار گرفتن محصولات این شرکت در کنار برندهای برتر جهان در گالری نیکان گردیده است.


گالری تصاویر...

© Copyright 2012 nikan-f.com - All Rights Reserved by: BeRonza.com