به نام خالق زیبایی ها

سخن مدیرعاملابوالفضل انصاری

هنرـ صنعت دکوراسیون و مبلمان از نادر عرصه هایی است که از یکسو با نیازهای اصلی انسان امروزی در ارتباط بوده و از سوی دیگر سطح بالاتر نیازهای انسانی از جمله حس زیبایی شناسی را پاسخ گو ست . شاید همین امر باعث شده است که در زنجیره ایده پردازی تا تولید و خدمات وابسته به دکوراسیون و مبلمان ، قشرهای مختلفی از هنرمندان طراح گرفته تا صاحبان فناوری و معماران داخلی صاحب نام، مشغول به پژوهش و اجرا در این عرصه باشند و هر روز شاهد معرفی سبک و مدل جدید و خلاقانه ای در این حوزه باشیم.

سابقه تاریخی کشور عزیزمان ایران در اهمیت دادن به مقوله هنر معماری داخلی و مبلمان و تجربه راه اندازی بازارهای مبل و راهبری تجارت و عرضه مبلمان فاخر در مجموعه افق که خود باعث شناسایی، طبقه بندی و طراحی نظام پاسخ گویی به نیازهای مخاطب ایرانی و حرفه ای بوده است، اینجانب را برآن داشت تا عصاره این تجارب را با تداوم همکاری با برندهای برتر جهانی و شناسایی و جذب برندهای جدید در قالبی نوین به نام گروه دکوراسیون و مبلمان نیکان به مشتریان محترم قدیمی و جدید عرضه نمایم. در همین راستا با تجهیز منابع سازمانی در 4 محور شامل:

1- سخت افزار که مشتمل بر اختصاص بیش از 2000 مترمربع فضای طراحی و تجهیز شده.

2- نیروی انسانی ماهر که منتخب برترین مدیران و عرضه کنندگان آموزش دیده می باشند.

3- استقرار نظامهای نوین مدیریتی در قالب استقرار روشها و دستورالعملهای حرفه ای.

4- شبکه سازی و بهره گیری از ظرفیت های بهترین معماران و طراحان داخلی، تلاش کرده ایم تا پاسخ گوی شایسته ای برای درخواستهای فعلی و آتی شما مخاطبین گرامی باشیم.

در پایان امیدوارم جهت هرچه بهتر شدن فعالیتهای گروه ، نظرات ارزشمند خود را از طریق آدرس پست الکترونیکی زیر برای اینجانب ارسال بفرمائید:


A.Ansari@Nikan-f.com
باتشکر

ابوالفضل انصاری

© Copyright 2012 nikan-f.com - All Rights Reserved by: BeRonza.com